🇮🇷 حجه الاسلام تقوی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد در مراسم بهره برداری از نیروگاه خورشیدی امامزاده سلطان محمد عابد (ع) گفت: 🔸شبستان مناسبی برای تجمعات مردم نداشتیم ، برنامه ریزی کردیم طرح مطالعاتی پروژه شبستان ۲۵۰۰ متری انجام شد که در فاز اول ۸۲۰ متر اجرا شده و فاز دوم ۶۰۰ متر […]

🇮🇷 حجه الاسلام تقوی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد در مراسم بهره برداری از نیروگاه خورشیدی امامزاده سلطان محمد عابد (ع) گفت:

🔸شبستان مناسبی برای تجمعات مردم نداشتیم ، برنامه ریزی کردیم طرح مطالعاتی پروژه شبستان ۲۵۰۰ متری انجام شد که در فاز اول ۸۲۰ متر اجرا شده و فاز دوم ۶۰۰ متر هست و در مرحله اجرای فوندانسیون هستیم ، در این پروژه در مجموع ۱میلیارد و صد میلیون تومان هزینه شده که یک میلیاردش تسهیلات و مابقی آن کمکهای مردمی بوده است.
🔸وضوخانه بانوان به متراژ ۱۰۰ متر مربع با ۸۰ میلیون تومان کمک خیرین احداث شده است.
🔸نمای ضلع جنوبی  در حال اجراست،قبلا وضعیتش نامطلوب بود و نیاز به ترمیم داشت. درمجموع ۱۰۰ مترمربع از این پروژه آغازشد و یکماه دیگه زمان لازم دارد . این طرح ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است .
۷۰ میلیون تومان نیز هزینه سه درب شده است.
🔸 در دوسال گذشته ۲۰۰۰ نهال مثمر و گل محمدی کشت شده و امسال نیز ۵۰۰۰ بوته گل محمدی برای توسعه فضای سبز و ایجاد درآمد کاشته خواهد شد
🔸زمینی به وسعت ۵هکتار از جهادکشاورزی برای اشتغالزایی جوانان درنظر گرفته شده است که درحال تهیه زیرساختها هستیم . در این راستا از آبهای موقوفه امامزاده استفاده خواهدشد.
🔸کار مرمت و تجهیز آشپزخانه انجام شده و برای رفاه زائرین امری بهینه و مطلوب خواهد بود.
✍ غلامی ، #کاخک_نیوز