🔸از اول اسفند۹۸ در بدو ورود خود ، اولین کار خود را در حل مشکلات میدان تقاطع بولوار کشاورز و هفت تیر اختصاص داده و با طراحی نقشه توسط مشاور از ۸ اسفند عملیات پروژه را شروع و در ۲۶ اسفند با ۳۵۰ میلیون تومان هزینه به بهره برداری رساندیم. 🔸تولیدات گل و گیاه و […]

🔸از اول اسفند۹۸ در بدو ورود خود ، اولین کار خود را در حل مشکلات میدان تقاطع بولوار کشاورز و هفت تیر اختصاص داده و با طراحی نقشه توسط مشاور از ۸ اسفند عملیات پروژه را شروع و در ۲۶ اسفند با ۳۵۰ میلیون تومان هزینه به بهره برداری رساندیم.
🔸تولیدات گل و گیاه و احداث گلخانه توسط شهردار سابق انجام شد، در بحث خرید گلهای نوروزی از بیرون بی نیاز بودیم
🔸باتوجه به کمبود اعتبارات با استفاده از ضایعات شهرداری بهترین المانهای نوروزی را ساختیم.
🔸تا به این لحظه آمار کرونا نداریم که این خود حاصل تلاش نیروهای مردمی و داوطلب ، همت مردم و مسئولین بوده و تاکنون حدود ۸۰ میلیون تومان برای اقلام بهداشتی هزینه شده است.
🔸بخاطر قطع زنجیره کرونا ایستگاه کنترل ورودی و بستن پارکها را داشتیم

🔸استخر ۴۲۰۰۰ متر مکعبی از نوع ژئو ممبران در جهت جمع آوری آبهای سطحی با اهداف تعیین شده حدود ۲میلیارد هزینه دارد و امیدواریم تا هفته دولت به بهره برداری برسد.
🔸سه طرح پرورش گیاهان دارویی ، تولید نهال های مثمر و پرورش نهال توت برای نوغان داری در پارک ۳۰ هکتاری شهرداری دیده شده است.
🔸عملیات اجرایی بولوار کشاورز شرقی برای حل مشکلات ترافیکی در ایام شلوغ سال شروع خواهدشد و به یاری خدا تا ایام محرم به بهره برداری خواهیم رساند.
🔸با توجه به ضرورت احداث پارک بانوان ، پارک ضلع شمالی خیابان ولی عصر (عج) اختصاص داده شده و امیدواریم از اول خرداد ماه عملیات اجرایی آن را شروع کنیم ، ضمن آنکه تمام وسایل مورد نیاز را تدارک دیده ایم و به هفته دولت خواهیم رساند.
🔸عملیات ساختمانی سرایداری دایره موتوری شهرداری درحال انجام است.
🔸اعتبارات شهرداری بر اساس سرانه جمعیت ساکن هست. برنامه ریزی میکنیم زائر کاخک رو ماندگار کنیم تا برای رونق اقتصاد کاخک مفید باشد.
🔸احیاء صنایع دستی کاخک که در گذشته مرسوم بوده امروزه نیازمند احیاءاست.
🔸باتوجه به تخصیص بودجه اندک و ناچیز همچنان دیون پیمانکار را برای پل احداثی با گذشت چندین سال پرداخت می کنیم.
🔸پروژه های شهرداری باید بصورت امانی باشد ، کار پیمانکاری چندان جوابگو نیست.
🔸درمجموع ۱۷۰ میلیون هزینه پرسنلی ماست ولی درآمد ما جوابگوی هزینه های جاری شهر نیست برای شهرداری های کوچک با درجه ۴ باید تمهیدات ویژه ای دیده شود.
🔸در ایام نوروز با وجود کرونا آسیب زیادی در حوزه گردشگری ازجمله درآمد پارک آبشار داشتیم.
 🔸درب اکثر منازل در طول سال بسته و بعضاً یک نفر در انها زندگی میکند و این آمار به حدود ۱۰۰۰ منزل میرسد که شهرداری به آنها خدمات می دهد .
✍ غلامی کاخک نیوز