صبح امروز دکتر محمدزاده معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، شجاعی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی باتفاق صفایی نماینده مردم گناباد ،قربانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین از ناحیه صنعتی کاخک بازدید میدانی نمودند. 💯 به گزارش #کاخک_نیوز در این بازدید قربانی فرماندار گناباد با اشاره به مسائل […]

صبح امروز دکتر محمدزاده معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، شجاعی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی باتفاق صفایی نماینده مردم گناباد ،قربانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین از ناحیه صنعتی کاخک بازدید میدانی نمودند.
💯 به گزارش #کاخک_نیوز در این بازدید قربانی فرماندار گناباد با اشاره به مسائل و مشکلات فراروی ناحیه صنعتی کاخک گفت : مشکل مجوز تامین آب ناحیه صنعتی کاخک حل شده و مستلزم مکان یابی است ، از طرفی پروسه گازرسانی به واحدهای صنعتی طولانی شده و آسفالت معابر آن مشکل دارد.
فرماندار گناباد از مدیران ارشد شرکت شهرکهای صنعتی خواست تا شرکت شهرکهای صنعتی بلحاظ پایین آمدن هزینه های سرمایه گذاران چند سوله احداث و بصورت استیجاری به متقاضیان بخش تولید واگذار نمایند.

💯دکتر محمدزاده معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور از حل مشکل گازسانی به ناحیه صنعتی کاخک تا پایان فروردین ۱۴۰۰ خبر داد و گفت در صورت تخفیف هزینه تامین آب ، مبالغ تخفیف داده شده را در در این ناحیه هزینه خواهیم کرد.

💯صفایی نماینده مردم گناباد نیز در این بازدید از مدیران ارشد شرکت شهرکهای صنعتی قول گرفت تا گازرسانی به واحدهای صنعتی در شرف تاسیس ظرف ۲ ماه آینده انجام و تعداد ۴ سوله توسط شرکت شهرکهای صنعتی احداث و به متقاضیان سرمایه گذاری بصورت استیجاری اختصاص یابد.
وی بر حل مشکل فیبر نوری و تامین آب ناحیه صنعتی و تعدیل قوانین زیست محیطی نیز تاکید کرد.

✅ در ادامه بازدید معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران‌و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی باتفاق نماینده و فرماندار گناباد از ناحیه صنعتی کاخک ، واحد تولیدی شانه تخم مرغ آقای بخشی که به تازگی راه اندازی گردیده است و همچنین ناحیه صنعتی غیر دولتی کلات نیز مورد بازدید قرار گرفت.

#کاخک_نیوز

  • نویسنده : غلامی
  • منبع خبر : کاخک نیوز