🔻 توجه به شهر وبخش کاخک توجه به کل شهرستان هست وهمگان از آن منتفع می شوند. 🔻درخواست داریم نسبت به جاده کاخک وگناباد توجه بیشتر شود و در کنار آن جاده زیارت شهرستان توسعه پیدا کند‌. 🔻به جهت زلزله خیر بودن منطقه و بلایای طبیعی سالن بحران در کاخک مورد درخواست هست ونمایندگی هلال […]

🔻 توجه به شهر وبخش کاخک توجه به کل شهرستان هست وهمگان از آن منتفع می شوند.
🔻درخواست داریم نسبت به جاده کاخک وگناباد توجه بیشتر شود و در کنار آن جاده زیارت شهرستان توسعه پیدا کند‌.
🔻به جهت زلزله خیر بودن منطقه و بلایای طبیعی سالن بحران در کاخک مورد درخواست هست ونمایندگی هلال احمر را با جدیت پیگیر هستیم.
🔻با توجه به بارندگی های خوب وآب کافی در جهت آزاد سازی اراضی مردمی که درسند منابع طبیعی آمده برای کشاورزی در منطقه همه باید تلاش کنیم.
🔻روشنایی بلوار جنب امام زاده که ورودی شهر ما هست بعنوان یک مطالبه عمومی مطرح هست که با باید توجه شود.
🔻باید بپذیریم که در حوزه زیر ساخت ها اقدامات خوبی در کاخک شده است ، در حوزه اشتغال کمتر توجه شده ومهمترین خواسته ما راه انداری شرکت ها وکارخانه هابرای اشتغال هست.
🔻 اعتبارات باید بر اساس ظرفیت های هر منطقه توزیع گردد.
🔻بودجه زیارت در کاخک سهم آن بسیار ناچیز است. ارائه خدمت به زائران توسط شهرداری انجام اما بودجه آن در جای دیگر هزینه شده است.
🔻جاده کمربندی با توجه رفت وآمد گسترده مردم نیازمند شبکه روشنایی وبلوار هست.
🔻شروع عملیات بلوار کشاورز شرقی واتصال آن به جاده سرایان به عنوان رینگ پشت امامزاده (ع) بزرگترین پروژه ای هست که در تاریخ شهرداری کاخک شروع شده ونیازمند اعتبارات هستیم.
🔻امسال هم موزه مردم شناسی و مرمت آب انبار وقلعه کاخک را با پیگیری فراوان خواهیم داشت اما در خصوص بوم گردی واقامتگاه باید مردم به این باور برسند که صنعت گردشگری رونق پیدا کرده است. و شهردهری و شورا آمادگی دارد با خرید خانه های قدیمی اقامتگاه بوم گردی در کاخک راه اندازی نماید.
🔻با پیگیری شورای شهر کاخک و حمایت های فرماندار محترم مشکلات ضوابط قنات قصبه گناباد که جلوی توسعه شهر وبخش را گرفته بود مرتفع می شود./ #کاخک_نیوز
🇮🇷 @B_kakhkNews