اولین صحبت دکتر رضا نصیری فرماندار جدید شهرستان گناباد در جمع مسئولین و مردم شهرستان در مراسم معارفه خود
اولین صحبت دکتر رضا نصیری فرماندار جدید شهرستان گناباد در جمع مسئولین و مردم شهرستان در مراسم معارفه خود

🔸نصیری فرماندار گناباد پس از پخش کلیپی از مجاهدتهای سردار شهید اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی در پشت تریبون قرار گرفت و گفت؛ خداوند را شاکرم که توفیق خدمت خالصانه به مردم شریف شهرستانم را ارزانی داشت. امیدوارم در محضر شهدا و امام شهدا روسفید باشم. 🔸من هیچوقت اهل نشستن پشت میز نبودم. از […]

🔸نصیری فرماندار گناباد پس از پخش کلیپی از مجاهدتهای سردار شهید اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی در پشت تریبون قرار گرفت و گفت؛ خداوند را شاکرم که توفیق خدمت خالصانه به مردم شریف شهرستانم را ارزانی داشت. امیدوارم در محضر شهدا و امام شهدا روسفید باشم.
🔸من هیچوقت اهل نشستن پشت میز نبودم. از این پس مرا کمتر پشت میز خواهید دید زیرا که من مدیری میدانی و در بین مردم خواهم بود.
🔸با همدلی و امید و تکیه بر ارزشهای انقلابی و اسلامی، مبارزه با بی عدالتی در دولت مردمی و انقلابی، همراه و همدل با مردم خواهم بود.
🔸گناباد شهر فرهنگی است من معتقد به باغبانی فرهنگی هستم.
🔸کرونا موضوع اول کشور بود که به فضل الهی با سرعت تزریق واکسن انجام شد امروز ضریب تزریق واکسن در کشور بسیار جایگاه خوبی داشته و جای تشکر از کادر درمان دارد.
🔸از فردا به دنبال تشکیل قرارگاه رسیدگی به مشکلات معیشتی، کسب و کار، معدن … در گناباد خواهم بود که نیازمند هم اندیشی با طیف های مختلف شهرستان است.
🔸از همه نخبگان شهر تقاضا دارم تا مرا برای خروج از وضعیت فعلی گناباد و طعم شیرین خدمت در گناباد یاری کنند.
🔸من وام دارنظام اسلامی و خون شهدا هستم، هیچ جناحی در آمدن من به گناباد شریک نبوده و ما متعلق به همه شهرستان گناباد هستیم.
🔸از این پس تبریک و تهنیت را بزارید کنار و بریم برای کار کار کار…
#کاخک_نیوز
www.kakhknews.ir
Instagram.com/kakhkNews
🇮🇷 @B_kakhkNews

  • منبع خبر : کاخک نیوز