💢 زهرا فرهنگی سرپرست شهرداری کاخک شد در پی استعفای مهندس زاده سلیم شهردار کاخک و پذیرش استعفای ایشان توسط شورای اسلامی شهر کاخک ، در جلسه امشب شورای اسلامی این شهر خانم زهرا فرهنگی به عنوان سرپرست شهرداری کاخک معرفی گردید. حجت‌الاسلام مقیمیان رئیس شورای اسلامی شهر کاخک با تایید این خبر به خبرنگار […]

💢 زهرا فرهنگی سرپرست شهرداری کاخک شد

در پی استعفای مهندس زاده سلیم شهردار کاخک و پذیرش استعفای ایشان توسط شورای اسلامی شهر کاخک ، در جلسه امشب شورای اسلامی این شهر خانم زهرا فرهنگی به عنوان سرپرست شهرداری کاخک معرفی گردید.
حجت‌الاسلام مقیمیان رئیس شورای اسلامی شهر کاخک با تایید این خبر به خبرنگار #خبر_فوری_کاخک گفت ؛ شورای اسلامی شهر کاخک پس از تعیین سرپرست مصمم است تا شهردار این شهر را هرچه زودتر تعیین وپس از سیر مراحل قانونی معرفی نماید.
🔸قابل ذکر است این اقدام شورای شهر کاخک در راستای استفاده از ظرفیت بومی و توجه به نیروی جوان و نیز توجه به ظرفیت بانوان در اداره امور مردمی امری پسندیده و شایسته است .

🔸خانم مهندس زهرا فرهنگی دارای مدرک کارشناسی ارشد هوش مصنوعی وسابقه ۱۵ سال خدمت در شهرداری کاخک و نیرویی متعهد و با تجربه، کارامد و اثرگزار در امور شهرداری است که در جلسه امشب شورای شهر به اتفاق نظر کلیه اعضای شورا به عنوان سرپرست شهرداری تا انتخاب شهردار جدید تعیین شدند.

غلامی ، کاخک نیوز